Kosmetika

Pracujeme s kosmetikou For Life & Madaga. Ošetření UV špachtlí, laserové ošetření.

Historie firmy For Life Madaga

For Life spol. s r.o. vznikla v roce 1993 jako původní česká výrobní společnost bez účasti zahraničního kapitálu se specializací na výrobu a vývoj regenerační kosmetiky.

Primárním zaměřením jsou výrobky profesionální kosmetické péče určené pro ošetření v kosmetických salonech. Bohatá je i řada přípravků pro domácí péči. Společnost vyrábí produkty pro všechny věkové skupiny, typy pleti a také přípravky pro velmi citlivou kůži (např. alergiků, ekzematiků a kojenců). Nejvýznamnější změnou je maximální snížení či úplné vyloučení potenciálních alergenů (jako jsou konservační látky a parfemace) a nahrazení původních syntetických olejů novými přírodními oleji, estery a zvýšení podílu nových účinných látek v přípravcích.

Výrobky jsou určeny pro profesionální ošetření i domácí péči. Moderně vybavené laboratoře a velmi přísné sledování jakosti každého produktu jsou spolehlivou zárukou kvality. V současné době – po několika letech usilovné práce je FOR LIFE spol. s r.o. uznávanou odbornou společností s významnou pozicí na trhu.