LASH LIFTING + BOTOX

Přijímám objednávky na novou službu v Salonu Hanka.
Lash lifting+ botox.

LASH LIFTING + BOTOX je metoda která tvaruje,výrazně posiluje a uzdravuje přírodní řasy, urychluje jejích růst, vede k omlazení a zvýraznění oka a tím vlastně podtrhuje vaši přirozenou krásu.

Metoda spočívá v napnutí a zatočení řas pomoci speciální silikonové formy (Není klasická trvalá) a následné aplikaci výživné kůry LASH BOTOX BOMB s obsahem nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, aminokyselin, vitaminu E a dalších. Řasa se vyživuje a zvyšuje svůj objem o 80%. Efekt přetrvává po dobu cca 6-8 týdnů. Poté se kúra může opakovat. Při používání botoxu se řasy zpevní, výživí, urychluje se jejich růst. Samostatný botox s pólu s barvením řas (intenzivní výživa řas) lze použít opět za dalších 14 dní k regeneraci řas.

Metoda je vhodným řešením pro klientky s rovnými řasy směrujícími dolů, pro ty, které nechtějí anebo nemohou nosit umělé řasy, pro ty co mají oslabené řasy například po barvení, trvalé, pro ty jenž mají krátké řasy anebo po permanentních řasách. Bez obsahu parabenů!

Přeji krásný den a těším se na Vaši návštěvu!
Tel. 739 263 214 rezervujte si včas termín. Objednávky přijímám ve všední dny od 9.00 -18.00.

Cena aplikace 600 Kč